7/24 Yol Yardımı ve Lastik Tamiri
Ankara Açık Lastikçi - 24 Saat Açık Lastikçi | Tel : 0507 576 73 57

Ankara Açık Lastikçi

Ankara Açık Lastikçi

Ankara Açık Lastikçi    

Araç kullananların en büyük sorunlarından biri yerli yersiz zamanlarda meydana gelen kazalardır. Bu kazaların en çok rastlananları ise lastik patlamasıdır. Lastik patlaması lastiğe bazı maddelerin batması gibi nedenlerden dolayı oluşabileceği gibi yanlış şişirmeden dolayı da patlayabilmektedir. Özellikle belli bir hızın üzerinde seyrederken artan sürtünmeden dolayı lastik ısınmakta ve ısınan hava genleşerek lastiğin patlamasına neden olmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok rastlanan bu aksilikler insanların büyük oranda zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Bu durumlardan insanların en az zarar alarak kurtulmalarını amaçlayan firmamız 7/24 Ankara açık lastikçi arayanlar için hizmet sunuyor. Özellikle en dar zamanlarda meydana gelen lastik sıkıntılarınız için sizlere en hızlı şekilde değişim ve tamirat işlemlerini yapıyoruz.

Aracınız İçin Balans Ayarı

Aracınızın ve lastiklerinizin sağlığı için en önemli konulardan biri ise balans ayarının doğru şekilde yapılmış olmasıdır. Tekerlekler ile lastiklerin aynı doğrultuya bakmasını sağlayan bu ayarlar özellikle bozuk yollarda ve fazla engebeli alanlarda bozulmaktadır. Bu bozulma sürüş deneyiminize zarar verdiği gibi aynı zamanda virajlarda savrulmayı artırmakta ve kazaya sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi balans sorunlarının üstesinden gelmek için Ankara açık lastikçi arayanlara 7/24 hizmet sunuyoruz. Bu şekilde aracınızın yardıma ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz her zaman rahatlıkla bize ulaşarak en kaliteli ve en hızlı yardımı alabilirsiniz.

Ankara Lastik Değişim Hizmeti

Araçlarımızın en önemli parçalarından olan lastikler zamanla eskimekte ve aşınmaktadır. Bunun bir sonucu olarak yaşanan kazaların pek çoğunda eski ve aşınmış lastiklerin rolü vardır. Ayrıca kışlık ve yazık mevsim koşullarına göre üretilen farklı lastik çeşitleri mevcuttur ve özellikle yazlık lastikler kış koşullarında istenilen yol tutuşunu sağlayamazken kışlık lastikler yaz aylarında daha fazla yakıt tüketimine neden olmaktadır. Bu noktada hem lastiklerinizin ömrünü uzatmak hem de daha güvenli bir sürüş yaşamak için düzenli olarak araçlarınızın lastiklerini değiştirmeniz gerekmektedir. Bu noktada Ankara açık lastikçi arayanların 7/24 hizmetine koşuyoruz. Özellikle bizi arayarak lastik değişimi için mobil servislerimizi talep edebilirsiniz. Bu şekilde adresinize yönlendirdiğimiz ekiplerimiz aracınızın bulunduğu yerde hızla değişim işlemini gerçekleştirmektedir.